Ясна е програмата с контролите на Левски: Първият спаринг е срещу Берое

Левски (Карлово) уточни всичките си приятелски срещи по време на лятната подготовка. Тимът ще проведе първо занимание в сряда, 1-ви юли, от 18 часа.
Първата приятелска среща на тима ще бъде срещу изпадналия от елита Берое (Стара Загора). Двубоят е на 8-ми юли, сряда, от 18:00 часа.
Седмица по-късно тимът ще срещне дубъла на Локомотив (Пловдив), а след още три дни го чака сблъсък и с Ботев II (Пловдив). За 22-ри юли е планирана контрола с Атлетик (Куклен), след което остават двубои срещу Марица (Милево) и Марица (Пловдив).
Последният приятелски мач ще бъде на 1-ви август, седмица преди старта на новия шампионат. Във всички срещи Левски ще бъде гост заради ремонтните дейности на стадион „Васил Левски“.
По-рано днес от клуба подадоха необходимата заявка за участие в Югоизточната Трета лига за сезон 2026/27 и дадоха съгласието си за промяната в регламента на шампионата. Според него победителите в Югоизточната и Югозападната Трета лига печелят промоция за Втора лига, а първенците на Североизток и Северозапад ще играят бараж. Освен това всеки тим от третото ниво на футбола у нас ще бъде длъжен да има на терена по двама футболисти, родени след 1-ви януари 2005 година на терена, както и един, роден след 01.01.2003г.
Пълен списък с контролите на Левски (Карлово) от предсезонната подготовка:
08.07 - Берое - Левски
15.07 - Локо II (Пд) - Левски
18.07 - Ботев II (Пд) - Левски
22.07 - Атлетик (Куклен) - Левски
25.07 - Марица (Милево) - Левски
01.08 - Марица (Пд) - Левски



Коментари
Зареждане…