Волов-Шумен 2007 задържа голмайстора на Североизточната Трета лига

Голмайсторът на Североизточната Трета лига за сезон 2025/26 Димитър Игнатовски продължава да е футболист на Волов-Шумен 2007.
След изкарани проби в елитния Ботев (Враца) Игнатовски се завърна при „жълто-сините“ и се очаква да започне подготовка с тях в средата на месец юли.
Младият състезател реализира 28 гола в 30 срещи през изминалата кампания и изпревари всички по този показател в шампионата.
Отбори от професионалния футбол обаче продължават да наблюдават 22-годишния талант и не е изключено той да получи и други оферти това лято.
снимка: ШУМ.БГ



Коментари
Зареждане…