
Волов-Шумен 2007 ще изиграе една приятелска среща по-малко. Това стана ясно, след като се разбра, че Добруджа (Добрич) няма да има дублиращ отбор в Североизточната Трета лига.
По първоначална програма шуменци трябваше да се изправят срещу Добруджа II на 1-ви август, 2 седмици преди първия официален двубой. Такава проверка обаче няма как да се състои.
Затова тимът ще остане с пет приятелски мача, а насрочената за 29.07 контрола със Светкавица (Търговище) ще бъде изместена на 1-ви август.
Припомняме, че отборът започва подготовка на 14-ти юли, а седмица по-късно ще срещне Олимпик (Варна) в първия си спаринг. На 15-ти август шуменци ще играят за Купата на Аматьорската лига, а на 22-ри стартира и сезон 2026/27 в Североизточната Трета лига.
Програмата на Волов-Шумен 2007 за лятната подготовка:
14.07 – начало, 18:00 часа, градски стадион в Шумен
21.07 – Волов-Шумен 2007 – Олимпик (Варна)
25.07 – Волов-Шумен 2007 – Черно море II (Варна)
01.08 – Волов-Шумен 2007 – Светкавица (Търговище)
08.08 – Волов-Шумен 2007 – Черноморец (Балчик)
11.08 – Волов-Шумен 2007 – Етър II (Велико Търново)
15.08 – мач за Купата на АФЛ



Коментари
Зареждане…